Demi Rose shfaq linjat e saj me trup të zbukuruar futurist

Demi Rose shfaq linjat e saj me trup të zbukuruar futurist

Demi Rose tregoi figurën e saj epshore në një seri fotosh në Palm Springs, gjatë fundjavës së dytë të festivalit Coachella.

Ylli 27-vjeç ishte duke marrë pjesë në fundjavën e Zeuphoria të SHEIN, teksa pozonte para një pishine të madhe luksoze.

Ajo kishte veshur rroba të stilit futurist, me detaje diamante argjendi. Mbi kostumin e saj ishte një korse me bel me temina ari dhe argjendi dhe diamante që zbukuronin figurën e saj.


Ajo kishte veshur pantallona të ngushta të zeza Chanel me logon e firmës së shtëpisë së modës, me një palë çizme bardh e zi, me gjatësi deri te gjuri.

Modelja mbante një çantë të vogël me një dizajn xhuboks me rripa dore. Demi kishte flokët e saj të gjatë të artë, të cilat i binin deri në bel në një stil të drejtë.

Britanikja pozoi për një seri fotosh pranë pishinës teksa u zhyt në diell në Los Anxhelos, pasi mbërriti javën e kaluar për fundjavën e parë të festivalit të muzikës dhe arteve Coachella.

Ajo e quajti ngjarjen raundi i dytë ndërsa po shkonte atje, duke shkrepur një foto të një makine me “Chella” të pikturuar në xhamin e saj. Për eventin kryesor, ajo postoi një video, e cila tregonte veshjen e saj të re, duke shfaqur një kimono të zbukuruar.

Video

Komentet janë të mbyllura.