Delegacioni shqiptar takohet me Komisionin për Punë të Jashtme

Delegacioni shqiptar takohet me Komisionin për Punë të Jashtme

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë ka filluar takimin me delegacionin e Komisionit për Politikë të Jashtme të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë. 


Ky takim po mbahet pa prezencën e mediave. Ndërkohë që nuk është paralajmëruar konferencë për media.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: