Deklarata pas vizitës së ministrit Zemaj në Vushtrri

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj do të vizitojë sot Komunën e Vushtrrisë si dhe Shtabin emergjent komunal për menaxhimin e pandemisë Covid-19.


Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.