Daut Haradinaj takim me të rinjtë e kryeqytetit, pritet pjesëmarrje masive

Daut Haradinaj takim me të rinjtë e kryeqytetit, pritet pjesëmarrje masive

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AKK), Daut Haradinaj, sot pritet zhvillojë takim me të rinj të kryeqytetit.


Takimi do të mbahet sot në ora 16:00, në lagjen Ulpiana, më saktësisht tek Fontana.

Kujtojmë se, Daut Haradinaj çdo ditë është aktiv me takimet e tij të përditshme me banorët e kryeqytetit. Është evidente tanimë se përkrahja për të është rritur. Qytetarët e Prishtinës e duan një qeverisje të re, që ka ide dhe guxim ta reformojë Prishtinën, të cilën qeverisje po zotohet se mund ta ofrojë Haradinaj.

Lexo edhe

Video

error: