Dalin pamjet e para të Jesus në fanellën e Arsenalit – video

Dalin pamjet e para të Jesus në fanellën e Arsenalit – video

Klubi londinez, Arsenal, ka arritur marrëveshje me Manchester Cityn për transferimin e sulmuesit Gabriel Jesus.

Por, lajmi në fjalë nuk është bërë zyrtare ende nga të dy klubet, ndërsa tani ka filluar të qarkullojë një video e Jesus në stadiumin “Emirates”, përcjell KosovaPress.


Jesus shihet brenda stadiumit të Arsenalit me fanellën e “Topçinjëve” të veshur dhe me numrin 9 në shpinën e tij.

Videon e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video