Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Dafina Zeqiri nis pushimet dhe po shoqërohet nga i dashuri

Dafina Zeqiri nis pushimet dhe po shoqërohet nga i dashuri

Pak ditë pasi publikoi bashkëpunimin me Cricket dhe Muma, Dafina Zeqiri ka nisur pushimet.

Këngëtarja shqiptare ka zgjedhur Turqin si destinacion për pushime dhe po shoqërohet nga i dashuri Dj Geek.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet shumë e thjesht por tërheqëse.


Por këngëtarja nuk ka harruar ta publikoj edhe të dashurin, ajo ka hedhur një foto të tij në story.

Këtë pushim çifti e ka nisur pak kohë para se të fillojnë mbrëmjet muzikore, e ku duket se pas një viti të qetë po bëhen gati për një verë të zjarrt.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: