Dafina sjell klipin e saj më të ri “Llafe, llafe”

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re “Llafe, llafe”.


Bashkëpunimi i radhës i këngëtares vjen me reperin Lyrical Son.

Kënga është pëlqyer nga fansat e shumët të Dafinës dhe për pak kohë ka marrë mbi 200 mijë shikime.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.