Dafina performon në Jale Beach

Dafina performon në Jale Beach

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka mbajtur një koncert në Jale Beach në Himarë.

Ajo para pushuesve të shumtë ka performuar disa nga këngët e saj më të bukura.

Dafina një pjesë të këtij eventi të bukur dhe plot emocionues e ka postuar edhe në rrjetin Instagram.


“Jua dua”, shkroi ajo krahas klipit.

Hiti i saj i fundit Japa ka marrë më shumë se shtatë milionë shikime në YouTube.

Lexo edhe

Video