Dafina në përqafim të … qengjit

Dafina në përqafim të … qengjit

Këngëtarja e njohur ka bërë një postim të rrallë në rrjetet sociale.

Ne jemi mësuar ta shohim në poza elegante dhe klipe nga koncerte të ndryshme.


Por së fundi, Dafina Zeqiri ka postuar foto ku ajo  mban në përqafim një qengj.

“I dashuri im”, shkruan Zeqiri teksa në sfond shihen dele të shumta.

Lexo edhe

Video

error: