Dabiqaj fantastik, hat-trick ndaj Trepçës ‘89

Dabiqaj fantastik, hat-trick ndaj Trepçës ‘89

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Riza Lushta” në përballjen mes Trepçës ’89 dhe Gjilanit.

Skuadra e Gjilanit e ka thelluar epërsinë në 3:1 si mysafirë i Trepçës ’89, ku përsëri golashënues është Albert Dabiqaj, raporton KosovaPress.


Kapiteni i gjilanasve kompleton hat-trickun e tij, duke shënuar në minutën e 32’ për 3:1.

Rezultati momental, 3:1 në favor të Gjilanit.

Lexo edhe

Video