Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Cristiano Ronaldo realizon dy gola të bukur ndaj Cagliarit (VIDEO)

Cristiano Ronaldo realizon dy gola të bukur ndaj Cagliarit (VIDEO)

Pas përfundimit të ndeshjeve ndërkombëtare, Serie-A i është rikthyer aksionit dhe sonte kampioni aktual i Italisë, Juventusi, është duke u ballafaquar me Cagliarin, përcjell KosovaPress.

Tashmë kanë përfunduar 45 minutat e para të kësaj ndeshje dhe “Zonja e vjetër” është duke avancuar me rezultat 2-0.

Ishte ylli portugez Cristiano Ronaldo ai i cili kontribuoi me dy gola në minutat 38’ dhe 42’ të ndeshjes.


Këto ishin golat e tij:

Lexo edhe

Video

error: