COVID, afër 8 mijë raste aktive dhe një i vdekur

COVID, afër 8 mijë raste aktive dhe një i vdekur

Aktualisht janë 7 mijë e 988 raste aktive me COVID-19.


Të dhënat e fundit treguan për 618 raste te reja, ndërkohë që një person ka vdekur nga koronavirusi.

Janë shëruar 1 mijë e 331 qytetarë.

Lexo edhe

Video