Copenhagen kalon në epërsi ndaj Bayernit (VIDEO)

Copenhagen kalon në epërsi ndaj Bayernit (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Parken”, ku po luhet ndeshja mes Copenhagen dhe Bayern Munichut.

Skuadra e Copenhagen ka arritur ta befasojë Bayernin dhe të kalojë në epërsi prej 1:0, përmes goli të shënuar nga Lukas Lerager, raporton KosovaPress.


Lerager shënon në minutën e 56’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨GOAL | Kobenhavn 1-0 Bayern | Lukas Lerager Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/dAOnxUuWMC” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video