Conad sjell në treg produkte të reja

Conad sjell në treg produkte të reja

Effervescente me lëng limoni Conad,

Effervescente është përgatitja në granula e cila tretet në ujë, për një pije freskuese dhe  etje -shuarje , veçanërisht e përshtatshme pas ngrënies për tretje të ushqyerit dhe nëse kemi ngacmime në lukth për shkak të ushqimit.

Shërben edhe për ruajtjen e higjienës së gojës për infeksione urinare etj


Përgatitja;

Në një gotë të mbushur gjysmë me ujë vendosni një lug të mesme me sasi të tretësit dhe prijeni për një kohë të gjatë,

Shërben edhe për personat që vuajnë nga gluteni

Oferta është e vleshme nga data 23 janar deri me 29 janar 2021

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: