Club Brugge-PSG, ky është vendimi i Pochettinos për Messin

Club Brugge-PSG, ky është vendimi i Pochettinos për Messin

Më një skuadër të super përforcuar, Paris-Saint-Germain e nis aventurën në Ligën e Kampionëve me sfidën kundër Club Brugge.

PSG bën pjesë në grupin A së bashku edhe me Manchester Cityn dhe RB Leipzigun, përcjellë KosovaPress.

Ndeshja zhvillohet nga ora 21:00 dhe Leo Messi do të startojë në sulm së bashku me dyshen Mbappe-Neymar.


Ja formacionet zyrtare:

Brugge: Mignolet, Nsuki, Hendry, Mata, Soëa, Rits, Vanaken, Balanta, Sobel, Lang, Ketelaere

PSG: Navas, Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Diallo, Herrera, Paredes, Wijnaldum, Messi, Neymar, Mbappe.

Lexo edhe

Video