Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

City viziton Burnleyn dhe kërkon tre pikë të reja, formacionet zyrtare

City viziton Burnleyn dhe kërkon tre pikë të reja, formacionet zyrtare

Manchester City i Pep Guardiolas do të ballafaqohet me Burnleyn në kuadër të xhiros së 21 të Premier Ligës.

Ndeshja fillon nga ora 19:00d he Guardiola kërkon fitore për t’u shkëputur nga Manchester United me tri pikë të reja, përcjell KosovaPress.


Të dy skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare të cilat janë si më poshtë:

Burnley: Pope, Lowton, Tarkowski, Mee, Mcneil, Cork, Westwood, Gudmundsson, Vydra, Rodriguez

Manchester City: Ederson, Cancelo, Dias, Stones, Laporte, Rodrigo, Gundogan, Mahrez, Bernardo, Sterling (C), Jesus

Lexo edhe

Video

error: