City thellon epërsinë ndaj Nottinghamit (VIDEO)

City thellon epërsinë ndaj Nottinghamit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Etihad”, ku po luhet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Nottingham Forestit.

City e ka thelluar epërsinë në 2:0 ndaj Nottinghamit, përmes golit të shënuar nga Erling Haaland, raporton KosovaPress.


Haaland shënon në minutën e 14’ për 2:0.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨 GOAL | Manchester City 2-0 Nottingham | Haaland Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/ODQ02xjeGW” / X (twitter.com)  

Lexo edhe

Video