Çitaku: Për keqardhje që VV po e refuzon vullnetin e qytetarëve në Prizren

Çitaku: Për keqardhje që VV po e refuzon vullnetin e qytetarëve në Prizren

Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Citaku ka thënë se qytetarët e Prizrenit kanë folur, vota e tyre është numëruar dhe rezultati si i tillë duhet pranuar.


Çitaku ka shkruar në Facebook se është për keqardhje që Lëvizja Vetëvendosje po e refuzon vullnetin e qytetarëve.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: