Çifti shqiptar është gjetur i vrarë me thikë pranë Venecias

Çifti shqiptar është gjetur i vrarë me thikë pranë Venecias

Një burrë është duke u kërkuar nën dyshimin se ka vrarë ish-gruan e tij dhe partnerin e saj të ri për shkak të xhelozisë në Spinea pranë Venecias të dielën mbrëma, tha policia të hënën.


Çifti me origjinë shqiptare u gjet i vrarë me thikë në banesën e tyre dhe fillimisht u dyshua një vrasje-vetëvrasje përpara se të niste hetimi për vrasjen.

Policia ka urdhëruar autopsitë e trupave të pajetë, transmeton ANSA.

Lexo edhe

Video