Chiellini takohet me Maguiren në tunelet e stadiumit -video

Chiellini takohet me Maguiren në tunelet e stadiumit -video

Tashmë janë duke u bërë përgatitje e fundit para fillimit të finales së Euro 2020 ndërmjet Anglisë dhe Italisë.

Lojtarët tashmë janë duke u bërë gati dhe pas pak do të zbresin në fushën e gjelbërt të Wemleyt, përcjellë KosovaPress.


Mbrojtësi i Italisë Giorgio Chiellini dhe ai i Anglisë Harry Maguire janë takuar në tunelet e stadiumit dhe janë përshëndetur ngrohtësisht.

Të dy lojtarët do të kenë punë shumë të vështirë sonte.

Lexo edhe

Video

error: