Chelsea-Southampton, shënohet edhe goli i dytë-video

Chelsea-Southampton, shënohet edhe goli i dytë-video

Është realizuar edhe goli i dytë në ndeshjen e Premier Ligës ndërmjet Chelseat dhe Soutamptonit.


Tashmë rezultati në “Stamford Bridge” është 1-1 pasi golit të Chalobahit që i dha epërsinë Chelseat i është kundër përgjigjur Ward-Prowse o Southamptonit në minutën e 60’ të ndeshjes.

Video

error: