Chelsea rikthen epërsinë ndaj Evertonit, shënon Havertz (VIDEO)

Chelsea rikthen epërsinë ndaj Evertonit, shënon Havertz (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë i ndeshjes në stadiumin “Stamford Bridge” ku po zhvillohet ndeshja mes Chelseat dhe Evertonit.

Skuadra e Chelseat e ka rikthyer epërsinë në ndeshjen ndaj Evertonit, ku po avancon tani me shifrat 2:1, falë golit të Kai Havertz, raporton KosovaPress.


Havertz shënon në minutën e 73’ për 2:1.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) zack💚 FAST GOALS on Twitter: “Chelsea [2] – 1 Everton Kai Havertz penalty 76′ #CHE #EVE https://t.co/0xFkQH5VFq” / Twitter

Lexo edhe

Video