Chelsea në epërsi ndaj Milanit pas pjesës së parë, ja rezultatet e ndeshjeve të tjera

Chelsea në epërsi ndaj Milanit pas pjesës së parë, ja rezultatet e ndeshjeve të tjera

Kanë përfunduar 45 minutat e para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve, përkatësisht fazës së grupeve të saj.

Sfida kryesore po zhvillohet në stadiumin “Stamford Bridge” ndërmjet Chelseat dhe Milanit.

Skuadra angleze është në epërsi me rezultat 1-0 me golin e Fofanas të realizuar në minutën e 24\ të ndeshjes, përcjellë KosovaPress.

PSG është duke barazuar 1-1 me Benfikën, ndërsa Juventusi është duke e mposhtur Maccabi Haifan me rezultat 1-0 me golin e mesfushorit Adrien Rabiot.


Këto janë rezultatet tjera:

Manchester City-Copenhagen 3-0

Real Madrid-Shakhtar Donetsk 2-1

Sevilla-Dortmund 0-3

Lexo edhe

Video