Chelsea gjen golin e nderit, Felix shënon ndaj United (VIDEO)

Chelsea gjen golin e nderit, Felix shënon ndaj United (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i pestë në stadiumin “Old Trafford”, ku po luhet ndeshja mes Manchester United dhe Chelseat.

Skuadra e Chelseat e ka gjetur golin e nderit ndaj Manchester United, ku tani rezultati qëndron 4:1 në favor të “Djajve të Kuq”, raporton KosovaPress.


Golin për Chelsea e shënoi Joao Felix në minutën e 89’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(1) VAR Tático on Twitter: “GOAL | Manchester United 4-1 Chelsea | João Felix https://t.co/RYoSNn3TzY” / Twitter  

Lexo edhe

Video