Chelsea-Bournemouth, fillon ndeshja

Chelsea-Bournemouth, fillon ndeshja

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes mes Chelseat dhe Bournemouthit, e vlefshme kjo për xhiron e 17 të Premier Ligës angleze.

Të dy skuadrat do ta kërkojnë me çdo kusht fitoren, në mënyrë që t’i japin fund serisë negative të rezultateve, raporton KosovaPress.


Në pesë ndeshjet e fundit, Chelsea ka bilanc prej dy barazimeve dhe tre humbjeve, krahas Bournemouthit që ka një fitore dhe katër humbje.

Ndërkaq, ndeshje LIVE mund ta ndiqni më poshtë.

4 ideas on how to showcase your favorite sneakers perfectly (toshilive.com)  

Lexo edhe

Video