Challandes dhe Ademi të pranishëm në “Fadil Vokrri”

Challandes dhe Ademi të pranishëm në “Fadil Vokrri”

Trajneri i “Dardanëve” dhe kreu i FFK-së gjenden në stadiumin “Fadil Vokrri”.


Përveç tifozëve “Plisat” të cilët janë duke bërë një atmosferë fantastike, ndeshjen mes Prishtinës dhe Bodo/Glimt nga afër po e përcjellin edhe trajneri i Kombëtares së Kosovës Bernard Challandes, përcjell KosovaPress.

Afër Challandes gjendet edhe presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) Agim Ademi.

Lexo edhe

Video

error: