Çeki – Shqipëri, shënohet goli i parë

Çeki – Shqipëri, shënohet goli i parë

Është realizuar goli i parë në ballafaqimin miqësor ndërmjet Republikës së Çekisë dhe Shqipërisë.


Është Çekia që ka kaluar në epërsi në minutën e me golin e realizuar nga sulmuesi Patrick Schick në minutën e 18 të ndeshjes, përcjellë KosovaPress.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.