Cavani pritet të largohet nga Manchester United

Sulmuesi uruguaian dëshiron të largohet nga “Djajtë e Kuq”. Edinson Cavani ka bërë të qartë që dëshiron të largohet nga Manchester United në fund të këtij sezoni, raporton “Depo”. Sulmuesi veteran, i cili iu bashkua “Djajve të Kuq” si lojtar i lirë në vitin 2020, dhe tani është duke u lidhur me një transferim të … Continue reading Cavani pritet të largohet nga Manchester United