Lajme
Ambasadorja e Izraelit uron Kosovën për Ditën e Pavarësisë
Tamar Ziv, Ambasadore e Shtetit të Izraelit në Republikën e Kosovës, ka uruar Kosovën me rastin e Ditës së Pavarësisë. “Gëzuar 16-vjetorin e Pavarësisë, Kosovë! Uroj të vazhdosh të përparosh e lulëzosh. Gëzuar! Živeli! L’Chaim!”, ka shkruar ambasadorja Ziv në urimin e saj në rrjetin shoqëror “X”.
Më shumë nga Lajme
Total: 13,332
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024