Marketing
Taylor Swift anulon një koncert për shkak të motit të keq
Taylor Swift ka anuluar koncertin që ishte planifikuar në Buenos Aires për shkak të motit të keq. Ylli i popit njoftoi se koncerti i saj do të do të shtyhet për të dielën pavarësisht se disa fansa kishin udhëtuar tashmë në stadiumin e qytetit argjentinas në pritje të performancës së saj. “Më pëlqen një koncert në shi, por kurrë nuk do të rrezikoj fansat e mi apo kolegët e mi interpretues dhe ekipin”, shkroi ajo në rrjetet sociale. Vendimi për të shtyrë koncertin vjen pasi partneri i saj pasi Travis Kelce do të shkonte për herë të parë për të parë këngëtaren të performojë që kur romanca e tyre nisi pesë muaj më parë. Nuk është vetëm sportisti i njohur që po mbështet këngëtaren e cila së fundmi është fotografuar duke ndjekur partnerin e saj në ndeshje të ndryshme.
Më shumë nga Marketing
Total: 227
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024