Siguri
Kontrabandim me mallra në Leposaviq, vozitësi largohet nga vendi i ngjarjes
Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë patrullimit në Leposaviq ka hasur një automjet me targa vendore. Në afërsi të vendit të ngjarjes policia në një shtëpi të pabanuar ka gjetur mall ushqimor i cili dyshohet se është i kontrabanduar. Policia poashtu ka bërë me dije se dyshohet që malli i takon vozitësit i cili kishte ikur nga vendi i ngjarjes. “Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e policisë.
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024