Milan nuk llogarit në Ibra-n, gjen sulmuesin e ri

Milan është duke menduar për të ardhmen në repartin e sulmit. Drejtuesit rosoner nuk po llogarisin më në suedezin Zlatan…

Shkaku i Koronavirusit, Ronaldo pritet të humbet miliona euro

Futbolli Italian u pezullua i pari për shkak të Koronavirusit në Europë dhe sigurisht do të ketë më shumë javë…

Mavraj i kundërpërgjigjet Edi Ramës: Ne e çuam Shqipërinë në Evropë

Të mërkurën në mbrëmje kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një lidhje në Open në Top Channel shpjegoi se pse…

Bach: Jemi optimistë, po flasim për diçka që pritet të ndodh pas 4 muajsh

Rastet e para të pozitivitetit ndaj Koronavirusit të disa lojtarëve të skuadrave në ligat më të rëndësishme europiane dhe më…

Dy basketbollistë të Lakers dalin pozitiv në testin e koronavirusit

Më 11 mars, komisioneri i NBA-së Adam Silver pezulloi sezonin 2019/20 pasi Rudy Gobert dhe Donovan Mitchell testuan pozitivë për…

Rrëmujë me kalendarin, shtyhen edhe tre gara europiane

Pas shtyrjes së garave të Kinës, Bahreinit e Veitnamit, si dhe anulimit tre ditë para startit të Çmimit të Madh…

Ndërron jetë ish mesfushori i skuadrës angleze

Ish mesfushori i Aston Villa dhe Cardiff City, Peter Whitingham ka vdekur në moshën 35 vjeçare. Peter kishte shënuar katër…

Konfirmohet: Pezullohet edhe Superliga e Turqisë

Koronavirusi tashmë ka përfshirë një pjesë të madhe të Evropës, kështu duke shënuar numër të madh viktimash. Deri më tani…

Kolarov: Jemi mbyllur brenda, kampionati vështirë të mbarojë brenda qershorit

Mbrojtësi veteran i Romës, Aleksander Kolarov ka dhënë një intervistë për mediat serbe, ku ka treguar edhe ndjesinë që po…

Ky është vendimi, ja çfarë do të ndodh në Premier Ligë

Premier Liga si dhe kampionatet tjera janë të pezulluara për shkak të Koronavirusit. Ndërsa sot në takim e mbajtur është…