Artmotion ripërtërinë marrëveshjen – Champions League, Europa League, Conference league deri në vitin 2027

ARTMOTION vazhdon suksesshëm të bëjë diferencën në tregun vendor. Pas lajmeve të një pas njëshme, kompania lider në vend zyrtarisht…

Interi i ofron rinovim të kontratës Calhanoglut

Hakan Calhanoglu është një nga të paktët në skuadrën e Interit që ka pasur rënie të madhe në formë dhe…

Verstappen kërkon titullin e dytë botëror në Japoni

Piloti Max Verstappen ka thënë se i duhet një fundjavë perfekte nëse dëshiron të fitojë titullin e tij të dytë…

“Ky nuk është njeri”, Grealish zbulon çfarë i tha lojtari i Copenhagen për Haaland

Forma nëpër të cilën është duke kaluar Erling Haaland prej se është transferuar nga Borussia Dortmundi tek Manchester City është…

Pas shkarkimit, Sevilla i ofron Lopeteguin lamtumirë madhështore në “Ramón Sánchez-Pizjuán”

Menjëherë pas humbjes nga Dortmundi në fazën e grupeve të Ligës së Kmapionëve me rezultat 4-1, skuadra spanjolle Sevilla e…

Humbi nga Dortmundi, Lopetegui njofton se po largohet nga stoli i trajnerit të Sevillës

Duket se ka përfunduar gjithçka mes Sevillas dhe Julen Lopetegui pasi trajneri spanjoll do të shkarkohet në orët në vijim…

​Milani dorëzohet para Chelseat, PSG vetëm barazim me Benfikën

Chelsea ka regjistruar një fitore shumë të rëndësishme në Grupin E të Ligës së Kampionëve duke e mposhtur Milanin në…

Chelsea në epërsi ndaj Milanit pas pjesës së parë, ja rezultatet e ndeshjeve të tjera

Kanë përfunduar 45 minutat e para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve, përkatësisht fazës së grupeve të saj. Sfida…

Batatina: Nuk më besuat kur fola për “Llapin Evropian”, sot shtete evropiane po luajnë në “Zahir Pajaziti”

Trajneri i Llapit Tahir Batatina është shprehur shumë i lumtur që në stadiumin “Zahir Pajaziti” sot po zhvillohen ndeshjet të…

​Chelsea-Milan, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet një derbi tejet interesant në Ligën e Kampionëve, ku Chelsea pret në…