Deschamps i mahnitur nga Mbappe: Ai është si një tren me avull

Kylian Mbappe luan futboll “si një tren me avull” dhe tregoi cilësitë e tij të qarta të liderit me dy…

Messiiiiiii, Argjentina në epërsi kundër Meksikës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen tejet interesante mes Argjentinës e Kombëtares së Meksikës. Argjentina ka kaluar në epërsi prej…

Përfundon pjesa e parë mes Argjentinës dhe Meksikës

Ka përfunduar pjesa e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës. Pas 45’ minutave…

Notat e lojtarëve në ndeshjen mes Francës e Danimarkës, Mbappe më i miri

Kampioni botëror ka siguruar kualifikimin tutje në Kampionatin Botëror “Katar 2022”. Kombëtarja e Francës e ka mposhtur sot atë të…

Argjentinë-Meksikë/Këtu mund ta ndiqni LIVE

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës.…

FIFA nis masa disiplinore ndaj përfaqësueses së Serbisë

Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka njoftuar të shtunën se ka nisur masa disiplinore ndaj Federatës Serbe të Futbollit për…

Formacionet zyrtare/Argjentina synon fitoren e parë në Botëror kundër Meksikës – foto

Sonte me fillim nga ora 20:00 stadiumi “Lusail Iconic” do të jetë nikoqir i ndeshjes tejet interesante mes Kombëtares së…

Franca siguron kualifikimin, mposht Danimarkën

Kampioni botëror ka kaluar tutje në Kampionatin Botëror “Katar 2022”. Kombëtarja e Francës e ka mposhtur sot atë të Danimarkës…

Mbappe rikthen epërsinë e Francës – video

Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe e ka shënuar golin e tij të dytë të ndeshjes kundër Danimarkës. Franca ka…

Hernandez e konsideroi pensionimin pas lëndimit në Kupën e Botës

Mbrojtësi i Bayern Munichut, Lucas Hernandez po e konsideron pensionimin nga futbolli pas lëndimit të tmerrshëm që e pësoi gjatë…