Mbyllet pjesa e parë mes Belgjikës dhe Marokut, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Belgjikës dhe Marokut, sfidë e cila po zhvillohet në “Al Thumama Stadium”…

Nis ndeshja ndërmjet Belgjikës dhe Marokut

Me fitore ndaj Marokut, Belgjika kërkon kualifikimin tutje në Botëror, formacionet zyrtare Belgjika do të kërkojë që ta sigurojë kualifikimin…

Me fitore ndaj Marokut Belgjika kërkon kualifikimin tutje në Botëror, formacionet zyrtare

Belgjika do të kërkojë që ta sigurojë kualifikimin në fazën tjetër të Kupës së Botës me një fitore ndaj Marokut…

Tjetër befasi, Japonia mposhtet nga Kosta Rika

Kampionati Botëror po vazhdon të sjellë befasi të njëpasnjëshme dhe një e tillë ka ndodhur edhe sot ku Japonia është…

Formacionet zyrtare, Japoni-Kosta Rikë

Fitorja e madhe ndaj Gjermanisë në ndeshjen e parë ia ka hapur rrugën Japonisë që ta kërkojë kualifikimin tutje që…

Gjermania luan sfidën jetike ndaj Spanjës, formacionet e mundshme

Humbja nga Japonia në ndeshjen e parë e detyron Gjermaninë që të kërkojë vetëm fitore ndaj Spanjës në ndeshjen e…

Brazil-Zvicër, kryendeshja e programit të sotëm të Botërorit “Katar 2022”

Kampionati Botëror “Katar 2022” vazhdon sot me ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve.…

Notat e lojtarëve mes Argjentinës e Meksikës, Messi më i miri

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës, ku argjentinasit kanë evituar humbjen. Pas një…

Argjentina regjistron fitoren e parë në Botëror, mposht Meksikën

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës, ku argjentinasit kanë evituar humbjen. Pas një…

Fernandez thellon epërsinë e Argjentinës, Meksika në krizë – video

Tanimë është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen mes Argjentinës dhe Kombëtares së Meksikës. Argjentina ka arritur ta thellojë…