Formacionet zyrtare të Argjentinës e Australisë – foto

Stadiumi “Ahmad bin Ali” do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Australisë,…

Botërori “Katar 2022”/Holanda në çerekfinale, eliminon Amerikën

Ka përfunduar përballja tejet interesante mes Kombëtares së Holandës dhe asaj të Amerikës, ku kjo e fundit përshëndetet me Kampionatin…

Holanda ndal gëzimin e amerikanëve, rikthen epërsinë prej dy golave – video

Çfarë ndeshje e zjarrtë po zhvillohet në përballjen mes Holandës e Amerikës, ku është shënuar edhe goli i katërt në…

Amerika gjen golin, rikthehet në lojë kundër Holandës – video

Amerikanët kanë arritur ta gjejnë golin e parë të ndeshjes kundër Holandës. Kombëtarja e Amerikës ka arritur ta ngushtojë epërsinë…

Goli i Blind kundër Amerikës – video

Momentalisht ka përfunduar pjesa e parë në përballjen mes Holandës e Amerikës, ku kjo e fundit gjendet në disavantazh prej…

Pjesa e parë: Holanda në epërsi kundër Amerikës

Ka përfunduar pjesa e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Holandës dhe asaj të Armerikës. Pas 45’ minutave…

Bie goli i parë mes Holandës e Amerikës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Holandës dhe asaj të Amerikës. Holanda ka arritur të…

Fillon ndeshja mes Holandës dhe Amerikës

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë e përballjes tejet interesante mes Kombëtares së Holandës dhe asaj të Amerikës.…

​Argjentina kërkon të shmangë surprizat ndaj Australisë

Stadiumi “Ahmad bin Ali” do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Australisë,…

​Holandë-Amerikë, formacionet e mundshme

Sot me fillim nga ora 16:00 Kombëtarja e Holandës do të përballet me atë të Amerikës në stadiumin “Khalifa International”,…