Zhbllokohet rezultati mes Portugalisë e Zvicrës – video

Ai që e zëvendësoi sot Cristiano Ronaldon në formacionin startues të Portugalisë i shënon gol Zvicrës. Tanimë është zhbllokuar rezultati…

Enrique: Përgjegjësia është e imja, javën e ardhshme flasim për të ardhmen time

Ëndrra e Spanjës për triumf në Kampionatin Botëror “Katar 2022” përfundoi sot, pasi që u eliminua nga Kombëtarja e Marokut.…

Fillon ndeshja mes Portugalisë e Zvicrës

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Portugalisë dhe asaj të Zvicrës.…

Formacionet zyrtare të Portugalisë dhe Zvicrës, ky është vendimi për Ronaldon

Portugalia dhe Zvicra do të jenë dy skuadrat e fundit që do të luftojnë për ta siguruar biletën e fundit…

Spanja te shpija, Maroku vazhdon në çerekfinale të Kupës së Botës

Kombëtarja e Marokut ka tejkaluar të gjitha pritshmëritë e mundshme në këtë Kampionat Botëror, ku tani ka prekur fazën e…

Penalltitë do ta vendosin fituesin mes Marokut e Spanjës

Përveç kohës së rregullt, edhe vazhdimet dështuan ta përcaktojnë fituesin në përballjen mes Marokut dhe Spanjës. Pas 120’ minutave lojë…

Ronaldo titullar? Ky pritet të jetë vendimi për ndeshjen kundër Zvicrës

Siç bëhet e ditur nga “Record_Portugal”, Cristiano Ronaldo nuk do të jetë titullarë në përballjen e sotme kundër Kombëtare së…

Mbyllet pjesa e parë e vazhdimeve mes Marokut dhe Spanjës

Përballja tejet interesante mes Kombëtares së Marokut dhe asaj të Spanjë gjendet në vazhdime, ku tani ka përfunduar 15-minutëshi i…

Nuk ka fitues, nevojiten vazhdimet mes Marokut e Spanjës

Ka përfunduar koha e rregullt në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Marokut dhe asaj të Spanjës, ku tani do…

Lajm i keq për Arsenalin, Jesusit i nevojitet operimi në gju

Skuadra londineze, dhe lideri aktual i Premier Ligës ka pranuar sot një lajm jo të mirë sa i përket lëndimit…