Dini Dent – Redefinimi i Kujdesit Stomatologjik, Buzqësh natyrshëm

Klinika Dentare e Re në Prishtinë që përfaqëson Traditën, Inovacionin dhe Shkëlqimin. Sonte shënohet një hap i rëndësishëm në peisazhin…

Hapja e CinesTar Megaplex në Prishtina Mall! Sot në orën 15:00 kinemaja më e madhe dhe më e bukur në Evropën Juglindore hap dyert

Për fundjavën e parë të hapjes, vizitorët përfitojnë bileta me 50 për qind zbritje dhe shumë surpriza të tjera, e…

Prishtina Mall feston Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve me një festë spektakolare 4-ditore

Prishtina Mall është e lumtur të ju ftoj në një ngjarje katër-ditore për nder të Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve. Nga…

UBT nënshkruan memorandum mirëkuptimi me “University of Seoul” nga Koreja e Jugut

UBT ka nënshkruar memorandum mirëkuptimi me “University of Seoul” nga Koreja e Jugut. Kjo marrëveshje bashkëpunimi synon promovimin e lidhjeve…

CineStar Megaplex nga 2 deri më 4 qershor ka mega ofertë 1+1 gratis!

Me rastin e hapjes së kinemasë në Prishtina Mall, në program janë më shumë se 25 filma, nga të cilët…

Chopin Piano Fest Prishtina udhëton në Tiranë, performon Peter Donohoe

Chopin Piano Fest Prishtina me ç’rast do të performojë pianisi i njohur, Peter Donohoe. Trianasit por edhe qytetarë të shumtë…

Egjipti magjik: Ofertë e paharrueshme! Vetëm me FIBULA

Egjipti magjik: Ofertë e paharrueshme! 🇪🇬 Vetëm me FIBULA ❤ Baron Palace Sahl Hasheesh 5⭐️ – Hurghada 🇪🇬 🥣 All…

NaturKosovo – Delegacion në një vizitë studimore në Itali

Të premten është përmbyll java e vizitës studimore e një delegacioni kosovar në Itali dhe studimi i strategjive të valorizimit…

Oferta sa t’dush për Stamboll, vetëm me ne, Fibula Travel Agency

N’Stamboll prej Prishtines, Tirane dhe Shkupi! Ring Stone Bosphorus – BB, Stamboll, TURQI! 3 ditë / 2 netë, çmimi prej…

Restaurant “Anës Drinit” aty ku mbizotëron natyra dhe ushqimi është fantastik

Nëse për këtë vikend ende nuk keni vendosur se ku do e kaloni një ditë të rrethuar nga natyra, ajri…