Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Jennifer Lopez pozon me policë në një edicion seksi

Këngëtarja Jennifer Lopez i befasoi të gjithë me një foto të saj duke pozuar mes oficerëve të policisë. Jennifer bëri…

Jay-Z dhe Beyonce zyrtarisht pronarët e makinës më të shtrenjtë në botë

Jay-Z dhe Beyonce blenë një “Rolls Royce” të ri, të krijuar posaçërisht dhe të pajisur sipas dëshirave të tyre. Modeli…

​Aktorja e prekur nga kanceri: Tani më në fund e pranoj veten

Shannen Doherty, e cila mbahet mend më shumë nga publiku i gjerë për serinë televizive “Beverly Hills, 90210”, zbuloi për…

Jennifer ushtron, Ben Affleck luan bixhoz me dikë tjetër

Ben Affleck duket se është në një marrëdhënie të shkëlqyeshme me nënën e ish-të fejuarës së tij dhe të dashurës…

Si të krijohet sinergjia në vendet e punës?

Sinergjia mund të tingëllojë si një “fjalë e madhe” biznesore, por në realitet është fjalë klasike, bazuar në origjinën e…

Çfarë të thoni: Na tregoni diçka që nuk e ke përmendur në CV

Kur intervistoheni për punën e re, intervistuesit zakonisht duan që të kuptojnë gjëra përtej atyre që keni shkruar në CV.…

​Kanellë me mjaltë për organizëm të fortë dhe trup në formë

Kombinimi i mjaltit me kanellën është ideal për rënien në peshë. Kjo erëz e ëmbël dhe mjalti lehtësojnë djegien e…

​Babai i Meghan: Do të zhgënjehem nëse s’e mbaj mbesën time në krah

Babai i Meghan Markle, Thomas Markle, foli për herë të parë pasi ai kishte një mbesë, Lilibet, dhe shprehu dëshirën…

Shenjat më dembele të zodiakut

Edhe pse janë të talentuar dhe inteligjentë, përtacia i pengon të arrijnë qëllimet e tyre. Anëtarët e këtyre shenjave mund…

Bebe Rexha sjell këngën e re “Chain My Heart”

Topic dhe Bebe Rexha bashkohen në singlin e ri “Chain My Heart”, i cili tregon në mënyrë paradoksale se dorëzimi…
error: