Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Kate Middleton mezi pret të takojë vajzën e princit Harry

Dukesha britanike e Cambridge Kate Middleton deklaroi se mezi pret të takojë vajzën e Princit Harry dhe gruan e tij…

Vajza e Michael Jackson: Unë jetoj në paranojë, kam halucinacione

Si fëmijë, Paris Jackson mbante një maskë kur ishte në publik me babanë e saj, super yllin e muzikës Michael…

Balena gëlltit zhytësin, pastaj e hodhi jashtë të padëmtuar

Një gjahtar amerikan i karavidheve u përpi nga një balenë kurrizore ndërsa po zhytej, por ajo shpejt e hodhi atë…

Këta janë gënjeshtarët më të mëdhenj në zodiak

Pavarësisht se sa e mohoni, fakti është se disa njerëz gënjejnë më shumë se të tjerët. Kjo është lista e…

Përleshje masive mes të rinjve në Angli

Një përleshje mes të rinjve ndodhi në një plazh të mbushur me qytetarë në Angli. Sipas mediave të huaja, ka…

Avionët A380 mbushen me gjarpërinj e akrepa

Që prej fillimit të pandemisë, me mijëra avionë nga e gjithë bota janë lënë në tokë. Shumë prej tyre u…

“Sunny Hill” tashmë me lokacion të përhershëm në Prishtinë

Festivali “Sunny Hill” ka disa vite që mbahet në Kosovë. Ky festival u mbajt për herë të parë në vitin…

Kim qan për biskotat: ‘Fitova peshë’

Regjimi rigoroz i stërvitjes dhe dieta e shëndetshme nuk e kanë ndihmuar yllin e realitetit Kim Kardashian të humbë në…

3 gjërat e rëndësishme për të cilat vlerësoheni kur takoni njerëzit

Pavarësisht se sa aplikacione përdorni ose sa të kujdesshëm jeni në heqjen e pellgjeve të mundshme, përbërësit mund të jenë…

Edhe në moshën 74-vjeç, Stallone s’heq dorë nga ushtrimet

Aktori hollivudian Sylvester Stallone nuk heq dorë nga pamja e tij fizike as në moshën 74-vjeç. Kontribuues për këtë është…
error: