Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Si t’i motivoni punonjësit tuaj

Investimi në fuqinë punëtore do të thotë investim për të ardhmen. Rëndësia që një kompani i kushton punonjësve luan rol…

Shteti evropian që kishte dënim me vdekje për puthjen në publik

Më 9 mars të vitit 1562 në Napoli të Italisë, puthja në publik u ndalua me ligj edhe u bë…

Kukulla ikonë Barbie mbush 61-vjeç

Barbie mbush 61-vjeç dhe në përpjekje për të ecur në një hap me kohën, një seri e re kukullash po…

Këto gjëra i ndodhin trupit pa seks dhe vetëm një është e mirë

Jeta seksuale e përsosur është një histori shumë individuale dhe është e vështirë t’i përmbaheni rregullave. Sidoqoftë, një gjë është…

Melania Trump u përgjigjet kritikave – foto

Zonja e Parë e SHBA-së Melania Trump u tha kritikëve se do të ishte më mirë të bënin diçka të…

Çfarë duhet të bëni para se të dërgoni porosi erotike?

Mesazhet në telefona mobilë janë një formë e domosdoshme e komunikimit midis njerëzve. Teksti i mesazhit mund të ketë përmbajtje…

Demi Rose tregon dekoltenë e bujshme në të ftohtë – foto

Modeli Demi Rose poston foto nudo në mediat sociale çdo ditë. Shpesh ndan foto nga plazhi dhe shmang dimrin duke…

Pas seksit ia pret fytin femrës – kishte përqeshur ‘veglën’ e tij në shtrat -foto

Një burrë rus është dënuar me nëntë vjet burg për vrasjen e një blogeri dhe punonjësi seksi në Moskë, raporton…

Foshnja shikon me egërsi mjekët pak kohë pas lindjes – foto

Një foto nga një spital i maternitetit në Brazil që tregon një vajzë të porsalindur duke shikuar me zemërim mjekët…

Vdes legjenda e xhazit McCoy Tyner

Pianisti amerikan, McCoy Tyner, një nga legjendat e muzikës xhaz, i famshëm për stilin e tij inovativ dhe pjesë e…
error: