Esat Raci: S’di pse ka rikandiduar Elezaj kur shpejt mund të dënohet për keqpërdorimet e tij

Kandidati i PDK-së për kryetar të Klinës, Esat Raci, ka premtuar njëmodel ndryshe të qeverisjes në Klinë, një model të…

Haskuka: Turizmin e kemi prioritet dhe do ta kemi gjithmonë

Kryetari aktual i Prizrenit, njëherit kandidat për një tjetër mandat nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mytaher Haskuka zotohet për investime…

KOMUNA IME | Imri Ahmeti, kandidat i LDK për kryetar të Lipjanit

Kryetari aktual dhe njëherëit kandidat i LDK për të parin e Lipjanit në ciklin e intervistave “Komuna ime” shpalos punën…

KOMUNA IME | Faton Jakupi, kandidat i AAK për kryetar të Kamenicës

Kandidati i AAK-së për kryetar të Komunës së Kamenicës, Faton Jakupi, shpalosi vizionin dhe programin me të cilin kandidon në…

Ky është programi i Xhavit Drenorit për një Drenas të pastër e të zhvilluar

Kandidati për kryetar të komunës së Drenasit, Xhavit Drenori, ka shpalosur planet e Iniciativës Qytetare “Green për Drenas” për këtë…