Njihuni me Oria Tea Xharra, pianistia e cila ëndërron të bëhet fotografe

Kjo është Oria Tea Xharra, vajza e cila e ka pasion pianon. Ajo përvec me muzikë, kohën e lirë e…

Rëndësia e fizioterapisë te fëmijët (VIDEO)

Shumë prindër, të cilët ende mendojnë se fizioterapia është vetëm për të rriturit, duhet të çlirohen nga këto klishe dhe…

Bonevet do të vazhdojë me mësimin virtual (VIDEO)

Gjatë muajve të verës “Bone vet” ka mbajtur kampin verorë në mënyrë virtuale. Kjo për shkak të pandemisë e cila…

Si ndikon noti në shëndetin e fëmijëve (VIDEO)

Noti është i vetmi aktivitet fizik me të cilin duhet të njihet çdo fëmijë që në moshë të hershme. Ky…