Banka për Biznes ndihmon fëmijët e SOS Fshatrave me pako ushqimore

Banka më e suksesshme vendore, BPB ka njoftuar se së fundmi ka bërë një donacion për SOS Fshatrat e Fëmijëve…

Lufta ndaj COVID-19, “Arkatana” dhuron pajisje të nevojshme mjekësore

Kosova po vijon përballjen me sëmundjen e COVID-19 dhe çdo ndihmë që vjen për këtë luftë ku mantelbardhët janë në…

Petrol Company i përgjigjet thirrjes së KBI-së për të ndihmuar në komunën e Vitisë

Kompania“Petrol Company”, e cila njihet si lidere e shitjes së derivateve në Kosovë, vazhdon t’u dalë në ndihmë familjeve në…

Nga sot, Fluidi me platformën online për shitje!

Të nderuar konsumatorë, Për të qenë më afër jush edhe në ditë e izoluara, ju njoftojmë që Fluidi tashmë ka…

Rri n’shpi se Kujtesa vjen te ti!

Ju njoftojmë se pas zhvillimeve të fundit dhe situatës së krijuar nga Virusi COVID-19, Kujtesa si Operator esencial, përveç mundësive…

“Petrol Company” ndihmon 50 familje me miell dhe pako ushqimore

Rrjeti i shitjes së derivateve “Petrol Company”, i cili është i pranishëm në gjithë vendin, ka ndihmuar të martën 50…

Princi në derën tënde

Aroma dhe shija e kafesë së Princit nuk do t’ju mungojë më. Qytetarët e Prishtinës dhe Pejës që nga sot…

Comodita Home dhuron 1000 dyshekë dhe 5000 jastëkë për Qendrën e Studentëve

Comodita Home jep kontributin e saj në luftimin e COVID-19 Në jetë nuk mund të zgjedhim se në çfarë situata…

Shyqyr u bo e premte në Interex – tani fletushka online

Rrjeti i supermarketeve Interex ka vendosur që fletushkën me zbritje ta publikojë online, në mënyrë që të gjithë konsumatorët të…

Fluidi me masa të vazhdueshme për parandalimin e COVID-19!

Të dashur konsumatorë të Fluidi, Furnizimi i qytetarëve me produktet tona është esenciale dhe rrjedhimisht puna në fabrikat prodhuese të…