Ekskluzive: “Big Brother” së shpejti për herë të parë në Kosovë | ArtMotion dhe KlanKosova

Formati “Big Brother” po zgjerohet në një treg të ri mediatik, duke u transmetuar për herë të parë në territorin…

​Apendiciti – zorra qorre, trajtimi dhe diagnostikimi

 Te afro 80 përqind e rasteve, inflamacioni i apendicitit fillon me dhimbje në pjesën e sipërme të barkut. Pas një̈…

“FAFA Group” hap dyert për pritjen e mysafirëve, nuk do të ketë rritje të çmimeve këtë verë

Komoditet, perfeksion, e mikpritje, janë disa nga sinonimet që tash e sa vjet po shoqërojnë tri hotelet përreth bregdetit. “FAFA…

Mundësi të mira për pushime gjatë qershorit në Flower Hotel & Resort

Flower Hotel & Resort po ofron një mundësi të mirë që gjatë qershorit t’i kaloni pushimet pran plazhit privat, me…

Rezervoni pushime të paharruara me Fibula Travel

Agjencia turistike lider në Kosovë Fibula Travel ofron mundësitë më të mira të shërbimit për turistët shqiptarë dhe jo vetëm.…

PRISHTINATICKET me mbi 600 fluturime për në Kosovë nga Evropa – rezervo tani dhe merr super çmim të volitshëm

Me lokacion në çdo skaj të botës, por me zemër në atdheun e tyre, Kosovën, diaspora shqiptare mbeten infuzioni më…

​Kosova, Nations League, kampionatet evropiane, kualifikimet për botërorin dhe ndeshjet miqësore në futboll i bashkohen familjes Artmotion

Risitë në Artmotion nuk kanë të ndalur. Pas platformes Digitalb dhe SuperSport, Artmotion do të sjell edhe ngjarjet më madhore…

Më 18 qershor në Suharekë organizohet “Karnavali i Golden Eagle 2022″

Më 18 qershor në Suharekë tashmë tradicionalisht do të mbahet “Karnavali i Golden Eagle 2022” ku do të marrin pjesë…

Pajisuni me Upay kartelë dhe përfitoni bonuse nga blerjet

Unioni Financiar i Prishtinës krahas shërbimeve të shpejta dhe cilësore të Western Union ka lansuar edhe produktin Upay Card Mastercard…

Mundësi e mirë në Kompleksin FAFA, përfito nga oferta e qershorit

Kompleksi FAFA po vazhdon me ofertat fantastike për të gjitha ata që i duan pushimet pranë detit, të rrethuar me…