Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ofertë e re nga ProCredit: Kredi për shtëpi me kushte speciale

Banka ProCredit ka lansuar ofertën më të re për kredi për blerjen e shtëpisë, banesës dhe patundshmërive me normë shumë…

Petrol Company me shumë shpërblime dhe zbritje këtë muaj

Petrol Company me shumë shpërblime dhe zbritje këtë muaj: Iphone 12, Trotineta Elektrik, Vetura Elektrike, Smartphone dhe qindra shpërblime të…

ETC, ju shpërblen me Giveaway më të madh në vend!

Të gjitha informatat e detajuara mund ti gjeni në : https://etc-ks.com/give/ Përveç kujdesit ndaj konsumatorëve me shërbim profesional, aksione ditore…

Përsosmëria italiane në edukim tash edhe në Kosovë

Organizata Italiane Volontari nel Mondo RTM me seli në Prishtinë (https://www.rtm.ong/en/) e ka mundësuar publikimin e dy teksteve në gjuhen…

​Përmbyllet projekti i cili identifikon komunat ku vajzat e komuniteti Rom, Ashkali dhe Egjiptianë rrezikojnë të braktisin arsimin

Dje është bërë përmbyllja e projektit dhe lansimi i hartës digjitale dhe platformës e cila identifikon komunat ku vajzat nga…

Përmbyllet projekti “Rikthimi në Normalen e Re”, dhurohen 190 laptopë për komunitetin RAE

Sot është  përmbyll projekti “Rikthimi në Normalen e Re”, projekt i implementuar nga IPKO Foundation, i mbështetur nga UN Women…

Super zbritje në Conad – Kurriz

Fundjavë e zbritjeve tek ne Produkte cilësore të shëndetshme dhe origjinale Klient të dashur, në këtë fundjavë fillon super oferta…

SUPER EKSKLUZIVITET! RUMANIA – KOSOVA, NË KUADËR TË EHF EURO 2022 DIREKT NË ART MOTION! HENDBOLL – EHF EURO 2022

Këtë të Diel, platforma më unike në vend Art Motion sjell edhe një tjetër super ekskluzivitet. Të dielën, me fillim…

Brendi vendor që ka thyer kufijtë ndërkontinentalë!

Jaffa Champion është prodhim vendor, por që ka thyer tregjet ndërkontinentalë me shijën dhe prezencën e tij. E gjithë kjo…

Shumë zbritje dhe shpërblime në Petrol Company nga Iphone 12 deri në Jackpot Banesë

Nga data 31 Mars deri më 3 Prill duke luajtur me aplikacion do të shpërblehen qindra klientë besnik të Petrol…
error: