Castellanos hat-trick kundër Realit (VIDEO)

Castellanos hat-trick kundër Realit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Municipal de Montilivi”, në ndeshjen mes Gironas dhe Real Madridit.

Skuadra e Gironas e ka thelluar epërsinë në 3:1 në ndeshjen ndaj Real Madridit, përmes golit të shënuar nga Valentin Castellanos, raporton KosovaPress.


Castellanos shënon në minutën e 46’ për 3:1, dhe kompleton hat-trickun e tij ndaj Realit.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) VAR Tático on Twitter: “GOAL | Girona 3-1 Real Madrid | Castellanos https://t.co/yEgezpCVd8” / Twitter

Lexo edhe

Video