Calhanoglu braktisë Milanin për Interin, detajet e kontratës dhe numri i mundshëm i fanellës

Hakan Calhanoglu po përgatitet të bëhet një lojtar i Interit. Sipas raporteve nga “Sky Sport” testet mjekësore të futbollistit turk janë caktuar për nesër. Interi hyri fuqishëm në këtë operacion mbi të gjitha për shkak të situatës së lidhur me Christian Eriksen për të cilin ende nuk dihet nëse do të luajë sërish futboll. Interi … Continue reading Calhanoglu braktisë Milanin për Interin, detajet e kontratës dhe numri i mundshëm i fanellës