Bulliqi vazhdon të vizitojë bizneset llapjane

Bulliqi vazhdon të vizitojë bizneset llapjane

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka vazhduar vizitat në fabrikat dhe bizneset llapjane.

Ai ka premtuar përkrahje maksimale në mënyrë që të rritet edhe punësimi.


Ky është statusi i tij i plotë:

Në vazhdën e vizitave tek fabrikat dhe bizneset prodhuese, sot kemi vizituar fabrikën e mobileve “Trapezi”, me pronarë të familjes Shala nga Letanci. Me punë të madhe e me përkushtim maksimal, ata sot kanë arritur që në fabrikën e tyre t’i punësojnë 18 vetë dhe produktet e tyre cilësore janë bërë brend vendor.

#bashkëqeverisim144

Lexo edhe

Video

error: