Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Bulliqi: Kategoritë e dala nga lufta e UÇK-së, ndër prioritetet e mia

Bulliqi: Kategoritë e dala nga lufta e UÇK-së, ndër prioritetet e mia

Kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka zhvilluar një takim me kategoritë e dalura nga lufta, veteranëve, invalidët dhe familjet e dëshmorëve të Zonës Operative të Llapit.

Në këtë takim Bulliqi ka thënë se do të ketë prioritet këto kategori, të cilat sipas tij janë lënë anash deri më tani.

Kjo është video nga ky takim:


Tubimi me kategoritë e dalura nga lufta,veteranët, invalidët dhe familjet e dëshmorëve të Zonës Operative të Llapit.

Tubimi me kategoritë e dalura nga lufta,veteranët, invalidët dhe familjet e dëshmorëve të Zonës Operative të Llapit.

Posted by Lëvizja Vetëvendosje – Qendra Besianë on Friday, March 13, 2020

Lexo edhe

Video

error: